Oferta - Dezyderata

"Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech, i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy."

Max Ehrmann

Specjalizujemy się w:

-Leczenie uzależnień czyli terapia uzależnień
-Leczenie alkoholizmu czyli terapia odwykowa
a także terapia współuzależnienia ,
indywidualne sesje i porady medyczne, psychiatryczne, prawne, socjalne.

Leczenie alkoholizmu nie musi być trudne.
Pamiętaj nie jesteś z tym sam!

 

 

PRZYDATNE LINKI

 

 

 

 

 

Skrzynka pocztowa @ dezyderata.com

;

 

 

SZACUNEK, WIEDZA, PASJA, EMPATIA,
ZDROWY ROZSĄDEK

 

 

Nasza oferta to, zapewnienie pacjentom najwyższej klasy opieki psychoterapeutycznej.

Oferujemy zintegrowany zespół profesjonalistów , których cechuje  doświadczenie, wiedza, pasja, empatia. A ponieważ pracujemy z pacjentami jako jednolity zespół, jest pewne, że pacjent  otrzyma kompleksową  opiekę, która jest naprawdę indywidualna (i stale poddawana  diagnozie), aby upewnić się, że specyficzne potrzeby pacjenta zostały spełnione. 

W Górskim Ośrodku  Psychoterapii  Uzależnień, ‘DEZYDERATA” leczenie uzależnień, depresji i zaburzeń lękowych w nurcie psychoterapii behawioralno-poznawczej, to jedna z najskuteczniejszych form leczenia tych zaburzeń. Innowacyjność programu w naszym ośrodku polegać będzie na tym, że do psychoterapii behawioralno – poznawczej, włączone  i zintegrowane z nią zostają dwie dodatkowe metody. Jedną z nich jest biofeedback a druga pochodzi z dalekiej przeszłości, odnosząca się do medycyny naturalnej – terapia ruchowo- oddechowa . Połączenie metod będzie całościowym dostrzeganiem wzajemnych wpływów i połączeń między ciałem , umysłem i duszą człowieka ( CUD- ciało , umysł, dusza). Dzięki takiemu połączeniu osoby uzależnione , z depresjami i zaburzeniami lękowymi zwiększą swoją możliwość do prawidłowego funkcjonowania.

Oferujemy pomoc osobom z podwójną diagnozą, nasz model zintegrowanego leczenia jest idealny do rozwiązywania wszystkich problemów, które uniemożliwiają  żyć pełnią życia.

W czasie pobytu w naszym ośrodku pacjenci mają możliwość spotkania i porozmawiania z osobami uzależnionymi, które żyją w abstynencji od lat, naukowcami zajmującymi się badaniami nad uzależnieniami oraz wieloma ciekawymi osobami, które mogą być bardzo pomocne w terapii.
Częścią  terapii którą  oferujemy  są wycieczki górskie, spacery po lasach, pływanie, jazdę na nartach, wycieczki rowerowe, piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę.

Zdajemy sobie także sprawę, że cała rodzina może mieć wpływ, na zdrowienie osoby  uzależnionej  jak i sama rodzina potrzebuje pomocy we współuzależnieniu. Z tego powodu stworzyliśmy kompleksowy program dla rodzin.

Po zakończeniu pobytu w naszym ośrodku oferujemy pacjentom  kontynuację leczenia poprzez uczestnictwo w warsztatach terapeutycznych  oraz w naszej poradni. Dla pacjentów mieszkających daleko od naszego ośrodka, zapewniamy dalszą terapię, prowadzoną przez zaprzyjaźnionych specjalistów uzależnień, na terenie całej Polski i Europy.

 

Galeria

Copyright by www.kompuartgraf.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna