"Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech, i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy."

Max Ehrmann

Specjalizujemy się w:

-Leczenie uzależnień czyli terapia uzależnień
-Leczenie alkoholizmu czyli terapia odwykowa
a także terapia współuzależnienia ,
indywidualne sesje i porady medyczne, psychiatryczne, prawne, socjalne.

Leczenie alkoholizmu nie musi być trudne.
Pamiętaj nie jesteś z tym sam!

 

 

PRZYDATNE LINKI

 

 

 

 

 

Skrzynka pocztowa @ dezyderata.com

;

 

Untitled Document

 

WIEDZA, PASJA, EMPATIA, ZDROWY, ROZSĄDEK

 

 

Nasza oferta to, zapewnienie pacjentom najwyższej klasy opieki medycznej.
Oferujemy zintegrowany zespół profesjonalistów , których cechuje  doświadczenie, wiedza, pasja, empatia. A ponieważ pracujemy z pacjentami jako jednolity zespół, jest pewne, że pacjent  otrzyma kompleksową  opiekę, która jest naprawdę indywidualna (i stale poddawana  ponownej ocenie), aby upewnić się, że specyficzne potrzeby pacjenta zostały spełnione.
Nasi specjaliści uzależnienia dokształcają się w amerykańskim stowarzyszeniu specjalistów od uzależnień - NAADAC  THE Accociation For Adiction Profesionals.  Seminaria prowadzone są przez światowej sławy profesjonalistów takich jak: Robert C. Richards, Dr. Norman G. Hoffmann, Thurston S. Smith, Donald P. Osborn. Dzielą się oni najnowszymi  informacjami  o uzależnieniach, o wynikach najnowszych badań empirycznych oraz o  najefektywniejszych sposobach leczenia uzależnień. Przypomnijmy ze w Stanach Zjednoczonych,  co roku wydaje się  ponad  50 miliardów na badania związane z nadużywaniem alkoholu, narkotyków oraz innych substancji zmieniający psychikę oraz konsekwencjami uzależnień.
W Całodobowym   Ośrodku  Leczenia  Uzależnień, ‘DEZYDERATA”  oferujemy szeroki wachlarz możliwości leczenia uzależnień oraz zaburzeń , w zależności od potrzeb pacjenta.
Oferujemy pomoc osobom z podwójną diagnozą, nasz model zintegrowanego leczenia jest idealny do rozwiązywania wszystkich problemów, które uniemożliwiają  żyć pełnią życia.
W czasie pobytu w naszym ośrodku pacjenci mają możliwość spotkania i porozmawiania z osobami uzależnionymi, które żyją w abstynencji od lat, naukowcami zajmującymi się badaniami nad uzależnieniami oraz wieloma ciekawymi osobami, które mogą być bardzo pomocne w terapii.
Częścią  terapii którą  oferujemy  są wycieczki górskie, spacery po lasach, pływanie, jazdę na nartach, wycieczki rowerowe, piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę.
Zdajemy sobie także sprawę, że cała rodzina może mieć wpływ, na zdrowienie osoby  uzależnionej  jak i sama rodzina potrzebuje pomocy we współuzależnieniu. Z tego powodu stworzyliśmy kompleksowy program dla rodzin.
Po zakończeniu pobytu w Całodobowym Ośrodku Leczenia Uzależnień oferujemy pacjentom  kontynuację leczenia w weekendowych warsztatach, na obozach naszych absolwentów( zimowy i letni) oraz w naszej poradni. Dla pacjentów mieszkających daleko od naszego ośrodka, zapewniamy dalszą terapię, prowadzoną przez zaprzyjaźnionych specjalistów uzależnień, na terenie całej Polski.

 

 

Galeria

Copyright by www.kompuartgraf.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona główna