parallax background

Warunki pobytu w Ośrodku Terapii Uzależnień "Dezyderata"

Ośrodek Terapii Uzależnień „Dezyderata”, położony w letniskowej dzielnicy uzdrowiska Rabka-Zdrój, zapewnia wyjątkowy klimat do odbycia terapii stacjonarnej.

Ośrodek położony jest na obrzeżach dzielnicy, przy szlaku turystycznym, wiodącym na najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego – Luboń Wielki. Pozwala to cieszyć się obcowaniem z przyrodą górską i korzystanie zarówno z walorów zdrowotnych uzdrowiska, jak i cudownej, unikatowej przyrody. Stąd możliwość górskich spacerów jak i otaczającej ośrodek ciszy.

Obiekt, w którym prowadzona jest stacjonarna terapia uzależnień

Sam obiekt wybudowany jako pensjonat wypoczynkowy stwarza też domowe warunki do pobytu i terapii. Pacjenci mają możliwość zamieszkania w pokojach 1- i 2-osobowych, wyposażonych w samodzielne łazienki. Wszystko to tworzy wręcz domową atmosferę, w niczym nie przypominającą placówki medycznej.

W zależności od pory roku, staramy się urozmaicić pobyt pacjentów o różne formy rekreacji i aktywności fizycznej. Stąd cały szereg imprez towarzyszących, spotkań z ciekawymi ludźmi czy dodatkowe zajęcia para terapeutyczne, wzmacniające tradycyjne formy terapii.

Skontaktuj się z nami


    Dane kontaktowe